ارتباط با ما

آدرس

میدان آزادی، خیابان آزادی، نبش آذربایجان، جنب بانک سامان، پلاک 1048 (مراجعه حضوری فقط با هماهنگی تلفنی)

تلگرام، واتس اپ، پیامک و تلفن واحد فروش

021-66158943

09355304200
09999893121


شبکه های اجتماعی

@Parthub

پارت هاب

فرشگاه مجازی پارت هاب سایت به منظور نقد بررسی و خرید آنلاین قطعات الکترونیکی و همچنین تمرکز بر کانکتور ها و قطعات فرکانس بالا، فعالیت خود را از سال 1396شروع نموده تا بتواند به عنوان یک مرجع و تامین کننده رابطه ای هوشمندانه را به تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان سنتی و خریدارانی که خرید قطعات را همراه با اطلاعات دقیق و با فرآیندی مشخص می پسندند، فراهم کند. آنچه هم اکنون مشاهده می کنید گام نخست ماست که حاصل چندین سال تجربه در حوزه فروش قطعات الکترونیکی در فضای مجازی است که انشالله با یاری شما و با شما، گام‌های بعدی را در جهت هرچه بهتر شدن خدمات برخواهیم داشت.

تیم ما

تیم ما ترکیبی از کارشناسان مجرب است که سالهاست در زمینه الکترونیک، مخابرات و کامپیوتر تجربه دارند. از جمله نقاط قوت و ارزش های این مجموعه داشتن این تیم خبره و کارآمد است.

 شما می توانید در امور مختلف از مشاوره اعضای تیم ما نیز استفاده کنید.

 

چشم انداز

هدف بلند مدت پارت هاب، توسعه این سایت به یک مرجع و واسط برای خرید فروش قطعات الکترونیکی است، که با بکار گیری ابزار های خودکار و مجازی، ارتباط بین فروشنده و خریدار رابا بالاترین کیفیت و ضریب اطمینان ایجاد میکند. تلاش و اولویت اصلی این مجموعه،همواره ایجاد بالاترین ارزش افزوده عادلانه برای دو طرف و توسعه فضای خرید و فروش قطعات الکترونیک در میهن عزیزمان است.

امید است با ارائه انتقادات و پیشنهاداتان ما را در رسیدن به این هدف یاری رسانید.