این بخش شامل طیف وسیعی از بلوک ترمینال های متداول در بازار ایران است، که سعی شده با توجه به نام گذاری های عرفی بازار که معمولا بر اساس فاصله بین دو پایه ی مجاور یا pitch است، تقسیم بدی و ارائه گردند.

Terminal Block 

زیرشاخه ها

 • ترمینال 3.5mm

  این ترمینال ها که در بازار به ترمینال های فونیکسی معروف هستند، با فاصله بین پایه 3.5 میلی متر و در دو نوع صاف (ST) و نود درجه (RA) ارائه شده اند. این کانکتور ها به صورت نر و ماده ارائه می شوند(امکان سفارش یک سمت معمولا وجود ندارد). منظور از سمت نر ، سمتی است که بر روی بورد مدار چاپی (PCB) لحیم می شود و سمت دیگر (ماده) سمتی است که بوسیله پیچ به سیم های با نمره AWG #16~24 وصل می شود. همچنین میتوان گفت حداکثر جریانی که این کانکتورها تحمل میکنند، 12 آمپر است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید که دیتاشیت محصول مورد نظر که در سایت موجود است، مراجعه نمایید.

 • ترمینال 3.81mm
 • ترمینال 5.08mm

 • ترمینال DG300 5.00mm

  این ترمینال ها که در بازار به ترمینال های DG300 معروف هستند، با فاصله بین پایه 5 میلی متر ارائه شده اند. در نوع های با کیفیت از این کانکتور ها، سایز و نمره سیم مناسب و جریان و ولتاژ قابل تحمل، بر روی بدنه درج شده، اما بطور تقریبی نمره سیم قابل اتصال، AWG #14~24  و حداکثر جریان 16 آمپر و ولتاژ 250 ولت می باشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید که دیتاشیت محصول مورد نظر که در سایت موجود است، مراجعه نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  قیمت
  بیشترین جریان عبوری
  Mounting Type

  نماد اعتماد الکترونیکی