کانکتور mini ATX (mirco fit-3.00mm)

این کانکتور در چهار نوع نری روبردی صاف (استریت)، نری روبردی نود درجه (رایت) ، نری سر کابلی (plug-بین راهی)  و مادگی وجود دارد . در این بخش می توانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید. همچنین می توانید کانکتور mini ATX را بصورت سیم دار با طول مختلف سفارش دهید (در صورت نیاز ...

کانکتور mini ATX (mirco fit-3.00mm)

این کانکتور در چهار نوع نری روبردی صاف (استریت)، نری روبردی نود درجه (رایت) ، نری سر کابلی (plug-بین راهی)  و مادگی وجود دارد . در این بخش می توانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید. همچنین می توانید کانکتور mini ATX را بصورت سیم دار با طول مختلف سفارش دهید (در صورت نیاز تماس بگیرید). سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

کانکتور های mini atx با فاصله بین دو پایه (pitch) 3 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد (و یا در مدل بین راهی نری، مانند کانکتور مادگی به سر سیم پرس می شوند) و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به سه صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) و نری سر کابلی (plug-بین راهی) ارائه می‌شوند که همان طور که گفته شد دو مورد اول به برد pcb  مونتاژ می شوند و مورد آخر مانند کانکتور مادگی به سر سیم پرس می شود.

Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

Max. Current rating: 5A AC,DC (AWG #24~#28)

Voltage rating: 250V AC,DC

کاربرد کانکتور mini ATX

عمده کاربرد این کانکتور استفاده انبوه در بخش تغذیه یا پاور مادر برد رایانه ها، تغذیه ماینر ها و بخش های با جریان بالای مدار های الکترونیکی است و مزیت و وجه تمایز آن با کانکتور atx معمولی، کوچکتر بودن آن و صرفه جویی در فضا است.

توجه کنید با سفارش بخش پلاستیک ماده، در صورت نیاز پین یا سر سیم را باید جداگانه و به تعداد دلخواه سفارش دهید.

بیشتر

mini ATX (mirco fit-3.00mm) 

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته

نماد اعتماد الکترونیکی