کانکتور بین راهی (Wire To Wire connector)

این دسته از کانکتور ها،معروف به کانکتورهای بین راهی می باشند و جهت اتصال بین یک دسته سیم به دسته سیم دیگر بکار گرفته می شوند. این کانکتور ها دارای دو سمت می باشند، که هر سمت نیز شامل یک سر سیم (یا پین) فلزی و یک غلاف (یا قاب) پلاستیکی است. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون قاب کانکتور...

کانکتور بین راهی (Wire To Wire connector)

این دسته از کانکتور ها،معروف به کانکتورهای بین راهی می باشند و جهت اتصال بین یک دسته سیم به دسته سیم دیگر بکار گرفته می شوند. این کانکتور ها دارای دو سمت می باشند، که هر سمت نیز شامل یک سر سیم (یا پین) فلزی و یک غلاف (یا قاب) پلاستیکی است. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون قاب کانکتور مونتاژ می گردد. این کانکتور ها را می توانید بصورت بدون سیم و سیم دار از پارت هاب سفارش دهید.

بیشتر

کانکتور بین راهی 

زیرشاخه ها

 • بین راهی (SM) 2.5 میلی متر

  این کانکتور دو سمت دارد . یک سمت که نوع A نام دارد و در واقع همان نری است و سمت دیگر که نوعY است و بصورت مادگی عمل می‌کند.فاصله بین دو پایه (Pitch) 2.5 mm می باشد.محدود ولتاژ قابل قبول 250 ولت AC/DC است و حداکثر جریان قابل تحمل 3 آمپر . سیمی که باید برای پرس کردن سر سیم این کانکتور استفاده نمائید، AWG#22~28 است.

 • بین راهی (EL) 4.5 میلی متر

  کانکتور بین راهی EL  با فاصله بین پایه 4.5 میلی متر

  EL4.5 power cable connector pitch 4.5mm

   

 • بین راهی (L6.2) 6.2 میلی متر

  کانکتور بین راهی L6.2 با فاصله بین پایه 6.2 میلی متر

  L6.2 power cable connector pitch 6.2mm

   

 • mini ATX (mirco fit-3.00mm)

  این کانکتور در چهار نوع نری روبردی صاف(استریت)، نری روبردی نود درجه(رایت) ، نری سر کابلی (plug-بین راهی)  و مادگی وجود دارد . فاصله مرکز تا مرکز هر پین (pitch) در این کانکتور 3.00 میلی متر می باشد.در این بخش می توانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید. همچنین می توانید کانکتور mini ATX را بصورت سیم دار با طول مختلف سفارش دهید (در صورت نیاز تماس بگیرید). سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • ATX 4.2mm

  این کانکتور در چهار نوع نری روبردی صاف(استریت)، نری روبردی نود درجه(رایت) ، نری سر کابلی (plug-بین راهی)  و مادگی وجود دارد . فاصله مرکز تا مرکز هر پین (pitch) در این کانکتور4.2 میلی متر می باشد.در این بخش می توانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید. همچنین می توانید کانکتور mini ATX را بصورت سیم دار با طول مختلف سفارش دهید (در صورت نیاز تماس بگیرید). سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  قیمت

  نماد اعتماد الکترونیکی