این دسته از کانکتور ها، شامل بخش گستره ای از محصولات می گردند که شامل بخش نری ( متصل به بورد مدار چاپی)، بخش مادگی ( سمت سیم) و پین یا اصطلاحا سر سیم هستند. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون کانکتور مادگی مونتاژ می گردد. سمت نری هم روی بورد مدار چاپی لحیم می‌گردد. کانکتور های نری معمولا از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صا...

این دسته از کانکتور ها، شامل بخش گستره ای از محصولات می گردند که شامل بخش نری ( متصل به بورد مدار چاپی)، بخش مادگی ( سمت سیم) و پین یا اصطلاحا سر سیم هستند. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون کانکتور مادگی مونتاژ می گردد. سمت نری هم روی بورد مدار چاپی لحیم می‌گردد. کانکتور های نری معمولا از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه میشوند. همچنین در بعضی از انواع، کاکنتورها به دو نوع DIP و SMD ارائه می گردد.

بیشتر

Wire To Board 

زیرشاخه ها

 • مینیاتوری (PH)

  در این بخش میتوانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) و یا بصورت سری (هر سه را با هم ) سفارش دهید .

  همچنین میتوانید کانکتور مینیاتوری را بصورت سیم دار با طول 20 سانتی متر سفارش دهید.

  سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • دزدگیری (XH)

  کانکتور دزدگیری

  XH connector

 • مخابراتی (2510)

  کانکتور مخابراتی

  کانکتور های مخابراتی یا 2510  شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی  که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت تهیه نمایید.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Type: Disconnectable type,Crimp style

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#30)

  Voltage rating: 250V AC,DC

  Contact Resistance: 10MΩ max

  Ambient Temperature: -25℃~+85℃

  Insulation Resistance: 1000 MΩ min

 • پین گرد (5264)

  کانکتور پین گرد

  5264 connector

 • پاور (CH)

  کانکتور پاور بدون قفل

  CHPower Connectors

 • پاور قفل دار (VH)

  کانکتور پاور قفل دار (VH) 3.96 میلی متر - VH power connector 3.96 mm

  این کانکتور با توجه به اینکه سوکت نر و ماده توسط قفل ( لبه پلاستیکی قابل مشاهده در تصاویر محصولات) به هم متصل می شوند، برای استفاده در محیط های با لرزش و تنش های مکانیکی متوسط کارایی دارد. در این بخش میتوانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید .

 • ATX (4.2mm)

  در این بخش میتوانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید. توجه کنید با سفارش بخش پلاستیک ماده، در صورت نیاز پین یا سر سیم را باید جداگانه و به تعداد دلخواد سفارش دهید.

  همچنین میتوانید کانکتور ATX را بصورت سیم دار با طول مختلف سفارش دهید.

  سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • mini ATX (mirco fit-3.00mm)

  این کانکتور در چهار نوع نری روبردی صاف(استریت)، نری روبردی نود درجه(رایت) ، نری سر کابلی (plug-بین راهی)  و مادگی وجود دارد . فاصله مرکز تا مرکز هر پین (pitch) در این کانکتور 3.00 میلی متر می باشد.در این بخش می توانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید. همچنین می توانید کانکتور mini ATX را بصورت سیم دار با طول مختلف سفارش دهید (در صورت نیاز تماس بگیرید). سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • هوزینگ
 • ای دی سی (IDC)

  ای دی سی

 • باکس هدر ( IDC BOX)

  در این دسته بندی باکس هدر های بدون قفل نری با فاصله بین دو پایه های 2.54mm ،2.00mm و 1.27 میلی متر ارائه شده اند. این کانکتور معمولا بصورت DIP ارائه می شود و از نظر جنسیت از نوع نری است که معمولا در سمت دیگر آن از  کانکتور IDC مادگی ( که بصورت پرسی به کابل فلت متصل میگردد) استفاده می‌شود.در مواردی که باز نشدن اتصال بین نری  و مادگی از اهمیت دو چندان برخوردار است ، استفاده از کانکتور باکس هدر قفل دار یا PHL توصیه می شود که می‌توانید آنرا از اینجا  تهیه کنید.

 • باکس قفلدار (PHL)

  باکس قفلدار PHL Latch header

 • مینیاتوری قفل دار (HY)

  در این بخش میتوانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) و یا بصورت سری (هر سه را با هم ) سفارش دهید .

  همچنین میتوانید کانکتور مینیاتوری قفل دار  را بصورت سیم دار با طول 20 سانتی متر سفارش دهید.

  سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • تیغه ای (FH)

  در این بخش میتوانید این نوع کانکتور را بصورت نری سفارش دهید .

  همچنین این نوع کانکتور بصورت dip) Through Hole)  و یا SMD تهیه کنید.

  فاصله بین پایه های این کانکتور 1.25 میلیمتر است و عموما برای مصارف با توان پایین استفاده می گردد.

  جهت اطلاع از مشخصات ریز فنی به برگه اطلاعات پیوست شده در هر محصول مراجعه فرمایید و اگر نکته ابهامی وجود داشت با ما تماس بگیرید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  قیمت

  نماد اعتماد الکترونیکی