کانکتورهای اتصال به برد (Wire To Board connector)

این دسته از کانکتور ها، شامل بخش گستره ای از محصولات می گردند که شامل بخش نری ( متصل به برد مدار چاپی)، بخش مادگی ( سمت سیم) و پین یا اصطلاحا سر سیم هستند. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون کانکتور مادگی مونتاژ می گردد. سمت نری هم روی بورد مدار چاپی لحیم می‌گردد. کانکتور های ن...

کانکتورهای اتصال به برد (Wire To Board connector)

این دسته از کانکتور ها، شامل بخش گستره ای از محصولات می گردند که شامل بخش نری ( متصل به برد مدار چاپی)، بخش مادگی ( سمت سیم) و پین یا اصطلاحا سر سیم هستند. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون کانکتور مادگی مونتاژ می گردد. سمت نری هم روی بورد مدار چاپی لحیم می‌گردد. کانکتور های نری معمولا از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه میشوند. همچنین در بعضی از انواع، کاکنتورها به دو نوع DIP و SMD ارائه می گردد.

بیشتر

کانکتور رو بردی (WireToBoard) 

زیرشاخه ها

 • مینیاتوری (PH) 2 میلیمتر

  کانکتور مینیاتوری 2 میلی متر

  کانکتور های مینیاتوری یا PH با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 20 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 100V AC,DC

 • دزدگیری (XH) 2.5 میلیمتر

  کانکتور دزدگیری (XH connector)

  کانکتور های دزدگیری یا XH با فاصله بین دو پایه (pitch) 2.5 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همان پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار می توانید در همین قسمت با طول سیم 28.5 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 3A AC,DC (AWG#22~#30)

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • کانکتور مخابراتی 2.54 میلیمتر

  کانکتور مخابراتی

  کانکتور های مخابراتی یا 2510  با فاصله بین دو پایه (pitch) 2.54 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی  که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت تهیه نمایید.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Type: Disconnectable type,Crimp style

  Max. Current rating: 3A AC,DC (AWG#22~#30)

  Voltage rating: 250V AC,DC

  Contact Resistance: 10MΩ max

  Ambient Temperature: -25℃~+85℃

  Insulation Resistance: 1000 MΩ min

 • پین گرد (5264) 2.5 میلیمتر

  کانکتور پین گرد (5264 connector) 2.5 میلیمتر

  کانکتور های پین گرد یا 5264 با فاصله بین دو پایه (pitch) 2.5 میلی متر، از نوع پرسی و جهت اتصال انواع سیم ها به برد الکترونیکی می باشند و شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 28.5 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • پاور (CH) 3.96 میلیمتر

  کانکتور پاور بدون قفل (CH Power Connectors) 3.96 میلیمتر

  کانکتور های پاور  یا CH با فاصله بین دو پایه (pitch) 3.96 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 28.5 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 5A AC,DC (AWG#18~#24)

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • پاور قفل دار (VH) 3.96 میلیمتر

  کانکتور پاور قفل دار (VH) 3.96 میلیمتر - VH power connector 3.96 mm

  این کانکتور با توجه به اینکه سوکت نر و ماده توسط قفل ( لبه پلاستیکی قابل مشاهده در تصاویر محصولات) به هم متصل می شوند، برای استفاده در محیط های با لرزش و تنش های مکانیکی متوسط کارایی دارد.کانکتور های پاور قفل دار یا VH با فاصله بین دو پایه (pitch) 3.96 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 5A AC,DC (AWG#18~#24)

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • ATX (4.2mm)

  کانکتور 4.2mm ATX  

  این کانکتور با توجه به اینکه سوکت نر و ماده توسط قفل ( لبه پلاستیکی قابل مشاهده در تصاویر محصولات) به هم متصل می شوند، برای استفاده در محیط های با لرزش و تنش های مکانیکی متوسط کارایی دارد.کانکتور های atx با فاصله بین دو پایه (pitch) 4.2 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد (و یا در مدل بین راهی نری، مانند کانکتور مادگی به سر سیم پرس می شوند) و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به سه صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) و نری سر کابلی (plug-بین راهی) ارائه می‌شوند که همان طور که گفته شد دو مورد اول به برد pcb  مونتاژ می شوند و مورد آخر بهمانند کانکتور مادگی به سر سیم پرس می شود.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 7A AC,DC (AWG #16~#22)

  Voltage rating: 250V AC,DC

  کاربرد کانکتور ATX

  عمده کاربرد این کانکتور استفاده انبوه در بخش تغذیه یا پاور مادر برد رایانه ها، تغذیه ماینر ها و بخش های با جریان بالای مدار های الکترونیکی است.

  توجه کنید با سفارش بخش پلاستیک ماده، در صورت نیاز پین یا سر سیم را باید جداگانه و به تعداد دلخواه سفارش دهید.

 • mini ATX (mirco fit-3.00mm)

  کانکتور mini ATX (mirco fit-3.00mm)

  این کانکتور در چهار نوع نری روبردی صاف (استریت)، نری روبردی نود درجه (رایت) ، نری سر کابلی (plug-بین راهی)  و مادگی وجود دارد . در این بخش می توانید هر سمت از کانکتور را بصورت جداگانه (نری یا مادگی یا سر سیم ) سفارش دهید. همچنین می توانید کانکتور mini ATX را بصورت سیم دار با طول مختلف سفارش دهید (در صورت نیاز تماس بگیرید). سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  کانکتور های mini atx با فاصله بین دو پایه (pitch) 3 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد (و یا در مدل بین راهی نری، مانند کانکتور مادگی به سر سیم پرس می شوند) و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به سه صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) و نری سر کابلی (plug-بین راهی) ارائه می‌شوند که همان طور که گفته شد دو مورد اول به برد pcb  مونتاژ می شوند و مورد آخر مانند کانکتور مادگی به سر سیم پرس می شود.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 5A AC,DC (AWG #24~#28)

  Voltage rating: 250V AC,DC

  کاربرد کانکتور mini ATX

  عمده کاربرد این کانکتور استفاده انبوه در بخش تغذیه یا پاور مادر برد رایانه ها، تغذیه ماینر ها و بخش های با جریان بالای مدار های الکترونیکی است و مزیت و وجه تمایز آن با کانکتور atx معمولی، کوچکتر بودن آن و صرفه جویی در فضا است.

  توجه کنید با سفارش بخش پلاستیک ماده، در صورت نیاز پین یا سر سیم را باید جداگانه و به تعداد دلخواه سفارش دهید.

 • هوزینگ

  کانکتور هوزینگ (Housing)

  کانکتور هوزینگ، در واقع مانند قسمت مادگی پین هدر که به سیم متصل می شود، عمل می کند. کانکتور هوزینگ با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 و 2.54 میلی متر، شامل دو بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، و قطعه ی دوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. 

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 3A AC,DC (AWG #22~28)

  Voltage rating: 250V AC,DC

  کاربرد هوزینگ

  عمده کاربرد این کانکتور استفاده برای اتصال های موقت مدار های الکترونیکی آزمایشی به همدیگر است. و معمولا به پین هدر نری متصل می شوند.

  توجه کنید با سفارش بخش پلاستیک ماده، در صورت نیاز پین یا سر سیم را باید جداگانه و به تعداد دلخواه سفارش دهید.

 • ای دی سی (IDC)

  کانکتور IDC

  این کانکتور ها با فاصله بین دو پایه (pitch) 2.54 میلی متر، از نوع پرسی و به صورت مادگی ارائه می شوند و سمت دیگر آنها کانکتور باکس هدر یا باکس قفل دار قرار می گیرند. کانکتور IDC به کابل فلت متصل می شود. به این صورت که کابل فلت بین دو فک این کانکتور قرار گرفته و با استفاده از پرس مخصوصی که وجود دارد به کانکتور پرس می شوند. پین ها در این کانکتور از طریق سوزن های ریزی که بین دو کف قرار دارند، به سیم های متناظر خود وصل می شوند و عملا فرآیند لحیم کاری حذف می شود و فرآیند مونتاژ در تعداد رشته  سیم های بالا به شدت افزایش می یابد.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 1A AC,DC

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • باکس هدر ( IDC BOX)

  کانکتور باکس هدر (IDC BOX)

  در این دسته بندی باکس هدر های بدون قفل نری فاصله بین دو پایه (pitch) 2.00mm ،2.54mm و 1.27 میلی متر ارائه شده اند. این کانکتور معمولا بصورت DIP ارائه می شود و از نظر جنسیت از نوع نری است که معمولا در سمت دیگر آن از  کانکتور IDC مادگی ( که بصورت پرسی به کابل فلت متصل می گردد) استفاده می‌شود.در مواردی که باز نشدن اتصال بین نری  و مادگی از اهمیت دو چندان برخوردار است ، استفاده از کانکتور باکس هدر قفل دار یا PHL توصیه می شود که می‌توانید آنرا از اینجا  تهیه کنید.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 1~3A AC,DC

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • باکس قفلدار (PHL)

  کانکتور باکس هدر قفل دار (PHL) - 2.54mm idc PHL Latch header connector

  این کانکتور که به باکس هدر ضامن دار نیز معروف است،با فاصله بین دو پایه (pitch) 2.54mm ارائه شده اند. این کانکتور معمولا بصورت DIP ارائه می شود و از نظر جنسیت از نوع نری است که معمولا در سمت دیگر آن از  کانکتور IDC مادگی ( که بصورت پرسی به کابل فلت متصل می گردد) استفاده می‌شود. این کانکتور در مواردی که باز نشدن اتصال بین نری  و مادگی اهمیت بالایی دارد استفاده می شود؛ ولی در صورتی که این موضوع خیلی مهم نباشد می توان از مدل ساده و بدون قفل این کانکتور (Box  header) استفاده کرد، که می‌توانید آنرا از اینجا  تهیه کنید.

 • مینیاتوری قفل دار (HY) 2 میلیمتر

  کانکتور مینیاتوری قفل دار (HY) 2 میلی متر

  این کانکتور با توجه به اینکه سوکت نر و ماده توسط قفل ( لبه پلاستیکی قابل مشاهده در تصاویر محصولات) به هم متصل می شوند، برای استفاده در محیط های با لرزش و تنش های مکانیکی متوسط کارایی دارد. کانکتور های مینیاتوری قفلدار یا HY با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 20 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 100V AC,DC

 • تیغه ای (FH) 1.25 میلیمتر

  کانکتور تیغه ای 1.25 میلی متر (FH connector)

  در این بخش می توانید این نوع کانکتور که به نام FH یا PB در بازار شناخته می شود را بصورت نری  و یا ماده سیم دار سفارش دهید. این کانکتور ها با فاصله بین دو پایه (pitch) 1.25 میلی متر نسل آینده کانکتور ها هستند که با اشغال فضای کم، صرفه جویی در طراحی برد را به ارمغان می آوردند.از آنجا که فاصله بین پایه های این کانکتور بسیار کم است، عموما برای مصارف با توان پایین استفاده می گردد. این نوع کانکتور را در اینجا می توانید بصورت dip) Through Hole)  و یا SMD تهیه کنید.

  جهت اطلاع از مشخصات ریز فنی به برگه اطلاعات پیوست شده در هر محصول مراجعه فرمایید و اگر نکته ابهامی وجود داشت با ما تماس بگیرید.

 • کانکتور (PHB) ماینری 2 میلیمتر

  کانکتور PHB ماینر دو میلی متر

  کانکتور های پی اچ بی یا PHB با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 میلی متر کابرد های مختلفی دارند ، از جمله استفاده در کابل هشبرد ماینر.این کانکتور ها شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 20 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 250V AC,DC

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  قیمت

  نماد اعتماد الکترونیکی