رله آمپر بالا

رله قدرت یا رله آمپر بالا، یکی دیگر از سری مدل های رله های الکترونیکی است که به دلیل جریان بالای کاری این محصولات به رله با جریان بالا یا پاور معروف شده اند. هدف اصلی استفاده از رله قدرت، کنترل و حفاظت از سیستم ها و تجهیزات الکتریکی در مقابل خطراتی همچون اتصال کوتاه، جریان اضافی در مدار است.  تجهیزاتی که معمولا به جریان های بالای 3...

رله آمپر بالا

رله قدرت یا رله آمپر بالا، یکی دیگر از سری مدل های رله های الکترونیکی است که به دلیل جریان بالای کاری این محصولات به رله با جریان بالا یا پاور معروف شده اند. هدف اصلی استفاده از رله قدرت، کنترل و حفاظت از سیستم ها و تجهیزات الکتریکی در مقابل خطراتی همچون اتصال کوتاه، جریان اضافی در مدار است.  تجهیزاتی که معمولا به جریان های بالای 30 آمپر نیاز دارند.

کاربرد رله در برق صنعتی

رله در ادوات برق قدرت کاربردهای جمله ی آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- کنترل: در سیستم های برق صنعتی و با استفاده از رله های قدرت می توان با اعمال ولتاژ به بوبین رله، تعداد مشخصی خروجی را قطع و یا وصل نمود و با استفاده از این رله ها، جریان یا ولتاژ در بخش های مختلف به صورت کنترل شده فعال و غیرفعال می شود.

2- حفاظت و ایزوله کردن: رله های صنعتی برای حفاظت از تجهیزات و جدا سازی بخش قدرت از کنترل استفاده می شوند. 

3- تعمیر و نگهداری: در نهایت، رله  برای تعمیر و نگهداری سیستم های نیز استفاده می شوند. با استفاده از این رله ها، دستگاه هایی که نیاز به تعمیر دارند، به دقت تشخیص داده می شوند و مورد بررسی قرار می گیرند.

انواع رله قدرت

طیف گسترده ای از رله های آمپر بالا در  فروشگاه اینترنتی پارت هاب از نظر برند تولید کننده، جریان خروجی( از 16 آمپر تا 120 آمپر)، ولتاژ بوبین ( از 12 تا 220 ولت) وجود دارند که این محصولات در حال تکمیل و افزایش هستند.

در هنگام خرید، به عوامل مختلفی نظیر نوع رله ولتاژ،جریان مورد نیاز، کنتاکت و حساسیت رله توجه کنید تا بتوانید رله مناسب مورد نیاز خود را پیدا کنید.

کارشناسان فنی کالای الکترونیک  با مشاوره خرید در مورد رله های قدرت ، امکان خریدی آسان و مطمئن را برای شما فراهم کرده است .

فروشگاه پارت هاب دارای انواع مختلفی از رله های قدرت با موجودی و قیمت های به روز است که می تواند برای شما تجربه خرید آنلاین قطعات الکترونیک لذت بخشی را رقم بزند.

بیشتر

رله قدرت 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

نماد اعتماد الکترونیکی