شامل انواع تجهیزات مربوط به ماینر، از کانکتور و سیم گرفته تا سایر تجهیزات خنک کننده و ...

تجهیزات ماینری 

زیرشاخه ها

 • کانکتور سیم دار ماینری

   کانکتور سیم دار ماینری

  در این قسمت انواع کانکتور های سیمدار مربوط به پاور و دیتای (داده) ماینر بصورت تست شده، ارائه شده است. همچنین درصورت نیاز به تعداد بالا ، می توانید، نوع کابل، رنگ بندی سیم و یا طول را مشخص نمایید، تا در کمترین زمان ممکن مونتاژ و تحویل گردد.

 • کانکتور (PHB) ماینری 2 میلیمتر

  کانکتور PHB ماینری دو میلی متر

  کانکتور های پی اچ بی یا PHB با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 میلی متر کابرد های مختلفی دارند ، از جمله استفاده در کابل هشبرد ماینر.این کانکتور ها شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 20 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • مینیاتوری قفل دار (HY) 2 میلیمتر

  کانکتور مینیاتوری قفل دار (HY) 2 میلی متر

  با توجه به اینکه سوکت نر و ماده در این کانکتور توسط قفل ( لبه پلاستیکی قابل مشاهده در تصاویر محصولات) به هم متصل می شوند، برای استفاده در محیط های با لرزش و تنش های مکانیکی متوسط کارایی دارد. کانکتور های مینیاتوری قفلدار یا HY با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 20 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 100V AC,DC

لیست مقایسه محصولات

انصراف

نماد اعتماد الکترونیکی