شامل انواع تجهیزات مربوط به ماینر، از کانکتور و سیم گرفته تا سایر تجهیزات خنک کننده و ...

تجهیزات ماینری 

زیرشاخه ها

 • کانکتور سیم دار ماینری

   کانکتور سیم دار ماینری

  در این قسمت انواع کانکتور های سیمدار مربوط به پاور و دیتای (داده) ماینر بصورت تست شده، ارائه شده است. همچنین درصورت نیاز به تعداد بالا ، می توانید، نوع کابل، رنگ بندی سیم و یا طول را مشخص نمایید، تا در کمترین زمان ممکن مونتاژ و تحویل گردد.

 • کانکتور (PHB) ماینری 2 میلیمتر

  کانکتور PHB ماینری دو میلی متر

  کانکتور های پی اچ بی یا PHB با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 میلی متر کابرد های مختلفی دارند ، از جمله استفاده در کابل هشبرد ماینر.این کانکتور ها شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 20 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 250V AC,DC

 • مینیاتوری قفل دار (HY) 2 میلیمتر

  کانکتور مینیاتوری قفل دار (HY) 2 میلی متر

  با توجه به اینکه سوکت نر و ماده در این کانکتور توسط قفل ( لبه پلاستیکی قابل مشاهده در تصاویر محصولات) به هم متصل می شوند، برای استفاده در محیط های با لرزش و تنش های مکانیکی متوسط کارایی دارد. کانکتور های مینیاتوری قفلدار یا HY با فاصله بین دو پایه (pitch) 2 میلی متر، شامل سه بخش هستند. یک قطعه پلاستیک مادگی که به سیم وصل می شود، یک قطعه پلاستیک نری که به بورد الکترونیکی لحیم می‌گردد و قطعه ی سوم یعنی فلز سر سیم یا همون پین است که به سیم پرس شده و به پلاستیک مادگی متصل می گردد. کانکتور های نری از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه می‌شوند. همچنین بخش مادگی این کانکتور را بصورت سیم دار نیز می توانید در همین قسمت با طول 20 سانتی متر تهیه نمایید. سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

  Category: Crimp Style Connectors (Wire-to-Board type)

  Max. Current rating: 2~3A AC,DC (AWG#22~#28)

  Voltage rating: 100V AC,DC

 • شبیه ساز فن ماینر

  شبیه ساز (سیمولاتور) فن ماینر

  هنگامی که فن اصلی ماینر را به هر دلیلی از ماینر جدا کنیم، و به جای آن از فن دیگری از قبیل فن حلزونی و یا فن سایلنت ماینر استفاده کنیم، ماینر پیغام خطا داده و خاموش می گردد. در این حالت، برای جلوگیری از توقف ماینر و ادامه فرآیند استخراج ارز دیجیتال، باید از سیمولاتور یا شبیه ساز فن ماینر استفاده نمائیم. سوکت این شبیه ساز ها، بر روی کنترل برد ماینر نصب می شود.

  انواع شبیه ساز فن ماینر

  با توجه به ویژگی‌های مختلف شبیه ساز، می‌توان شبیه ساز فن را به نوع مختلفی تقسیم بندی کرد که ادامه به آن اشاره نموده‌ایم.

  شبیه ساز فن ماینر هوشمند و غیر هوشمند

  در شبیه سازهای هوشمند، دور فنی که کنترل برد ماینر به فن ارسال می کند، باید با دور فنی که شبیه ساز به دستگاه ماینر ارسال می شود، یکی باشد. فرآیند کار شبیه ساز هوشمند به این صورت است که در ابتدا فن با دور آهسته می‌چرخد و بعد سرعت چرخش فن زیاد شود. این مدل سیمولاتور دستورات صادر شده از کنترل برد را به طور دقیق دریافت کرده و متناسب با دور فن پالس مناسبی را ارسال می‌کند. ولی در شبیه ساز های غیرهوشمند به این صورت هوشمند نیست. لازم به ذکر است که شبیه ساز فن ماینر نوع هوشمند برای کلیه ماینرها قابل استفاده است. از جمله این مدل ها عبارت است از ماینر های m20 و m21 و M32 و M20s و M21s و ... . اما  شبیه ساز های معمولی را فقط برای برخی از ماینر می‌توان استفاده نمود.

  انواع شبیه ساز فن با توجه به نوع سوکت و  نوع ماینر

  با توجه به اینکه شبیه ساز برای چه نوع ماینری استفاده می‌شود، شبیه ساز به مواردی چون موارد زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

  ماینر های مدل S9 ، M3 ، S11 ، T17 ، S17 ، Z11 ، M1 ،V9 ، T1 ،E9 ، E9i ، E10 ،F1 ، A1و انواع مدل ‌T2T ،بیشترین تفاوت شبیه‌ساز فن ماینر، در سوکت های ورودی و خروجی است. هر دستگاه به نسبت مطابقت سوکت خود، از شبیه ساز مورد نیاز استفاده می کند.

  در اینجا به معرفی انواع شبیه ساز فن ماینر با سوکت های مخصوص هر دستگاه، پرداخته می‌شود.

  سیمولاتور فن ماینر با سوکت مخابراتی (2510) ۴ پین 

  این شبیه ساز دارای سوکت با چهار خروجی است و از  معروف ترین و پر مصرف ترین نوع شبیه ساز ها می‌باشد. این محصول امکان متصل شدن به ماینر های مدل S9 و M3 و S11 و T17 و S17 و Z11 و M1 و V9 و T1  و انواع مدل ‌T2T را دارد و البته با توجه به نوع سوکتی که دارد قابل نصب برای دستگاه‌های دیگر با همین نوع سوکت را دارد.

  شبیه ساز فن ماینر با سوکت مخابراتی (2510) ۶ پین 

  این شبیه ساز فن ماینر برای دستگاه‌های ماینینگ مدل‌های قدیمی مانند M21 و M20 و زیر مجموعه فن دستگاه T2T است.

   شبیه ساز فن ماینر با سوکت دزدگیری (XH) ۴ پین

  شبیه ساز فن ماینر با سوکت ۴ پین XH  برای ماینرهایی مثل E9 و E9i و بسیاری از مدل های E10 ساخته شده است. تنها تفاوت بین این شبیه‌ساز به شبیه ساز با سوکت 4 پین مخابراتی، را می توان نوع و قالب بندی سوکت دانست.

  شبیه ساز فن ماینر با سوکت (mini ATX) ۴ پین

  شبیه ساز فن ماینر با سوکت 4 پین در دستگاه هایی مثل F1 و A1 و در بسیاری از سیستم های دیگر که از دسته بندی E10 و Avalon است این شبیه ساز فن ماینر می تواند مشکل شما را حل کند.

  شبیه ساز فن ماینر با سوکت (ATX) ۴ پین

  شبیه ساز فن ماینر با سوکت ۴ پین ATX برای متصل شدن به ماینینگ مدل M30  و M31 و مدل‌های جدید M21 کاربرد دارد.

لیست مقایسه محصولات

انصراف

نماد اعتماد الکترونیکی