انواع کانکتور ، سوکت و کابل های نظامی، مخابراتی و عمومی

تخصص اصلی فروشگاه ما، تهیه و دریافت سفارش در مورد انواع گسترده ای از کانکتور هاست که روز به روز به تعداد و تنوع آنها افزوده می گردد. این تعداد در حال حاضر بیش از 900 محصول را شامل میشود، که میتوان آنها را بسته به نوع آن، بصورت سری (نری، مادگی و سر سیم) یا جداگانه تهیه نمود. جهت اطلاعات از و...

انواع کانکتور ، سوکت و کابل های نظامی، مخابراتی و عمومی

تخصص اصلی فروشگاه ما، تهیه و دریافت سفارش در مورد انواع گسترده ای از کانکتور هاست که روز به روز به تعداد و تنوع آنها افزوده می گردد. این تعداد در حال حاضر بیش از 900 محصول را شامل میشود، که میتوان آنها را بسته به نوع آن، بصورت سری (نری، مادگی و سر سیم) یا جداگانه تهیه نمود. جهت اطلاعات از ویژگی هر کدام به زیر شاخه های این بخش و توضیحات هر محصول توجه فرمائید.

بیشتر

کانکتور و سوکت 

زیرشاخه ها

 • Wire To Board

  این دسته از کانکتور ها، شامل بخش گستره ای از محصولات می گردند که شامل بخش نری ( متصل به بورد مدار چاپی)، بخش مادگی ( سمت سیم) و پین یا اصطلاحا سر سیم هستند. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون کانکتور مادگی مونتاژ می گردد. سمت نری هم روی بورد مدار چاپی لحیم می‌گردد. کانکتور های نری معمولا از نظر جهت مونتاژ به دو صورت مستقیم (صاف) یا نود درجه (Right angle) ارائه میشوند. همچنین در بعضی از انواع، کاکنتورها به دو نوع DIP و SMD ارائه می گردد.

 • کانکتور سیم دار

  در این بخش انواع کانکتور های سیم دار ارائه می‌گردد. به این صورت که کانکتور مادگی به سیم هایی که به سر سیم بصورت ماشینی پرس شده، مونتاژ شده و تحویل مشتری می‌گردد. همچنین امکان سفارشی سازی سیم ها از نظر رنگ بندی و طول و نوع سیم در صورت سفارش های تعداد بالاممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی، با واحد فروش تماس بگیرید.

 • Wire To Wire

  این دسته از کانکتور ها،معروف به کانکتورهای بین راهی می باشند و جهت اتصال بین یک دسته سیم به دسته سیم دیگر بکار گرفته می شوند. این کانکتور ها دارای دو سمت می باشند، که هر سمت نیز شامل یک سر سیم (یا پین) فلزی و یک غلاف (یا قاب) پلاستیکی است. در این کانکتور ها ابتدا پین به سیم پرس شده و سپس درون قاب کانکتور مونتاژ می گردد. این کانکتور ها را می توانید بصورت بدون سیم و سیم دار از پارت هاب سفارش دهید.

 • Pin Header
 • D-Sub

  D-subminiature یا D-sub نوع متداول اتصال دهنده الکتریکی است. نام آنها به خاطر سپر فلزی D شکل مشخص است. هنگامی که آنها معرفی شدند ، D-subs از کوچکترین اتصالات مورد استفاده در سیستم های رایانه ای بودند. یک D-sub شامل دو یا چند ردیف موازی از پین است که معمولاً توسط یک محافظ فلزی D شکل احاطه شده است که پشتیبانی مکانیکی را فراهم می کند،  و میتواند تا حدودی در برابر تداخل الکترومغناطیسی از خود مقاومت خوبی نشان دهد. اتصالات D-sub دارای جنسیت هستند: به قطعات دارای کنتاکت پین اتصال دهنده یا شاخه نری گفته می شود ، در حالی که به سمت دیگر که دارای سوراخ و حفره سوکت هستند، کانکتور یا سوکت مادگی گفته می شود. ما درپارت هاب انواع مختلفی از این کانتور را با توجه به رواج آن در بازار و نیاز های مشتریان، ارائه می کنیم که شامل کانکتور فلت خور(IDC)، رو بردی صاف یا سوزنی (Vertical)، رو بردی نود درجه(Right Angle) ، سر کابلی (Solder) و پرسی (Crimp) می شود. که توضیحات هر کدام را می توانید که شاخه مربوط به خودشات مشاهده فرمائید. لازم به ذکر است همه ی انواع این کانکتور ها به غیر از مورد اول به دو صورت ساده و صنعتی (Machine pin) ارائه می شوند . که نوع صنعتی آن در واقع با توجه به روش دقیق ساخت پین ها و بعضا آبکاری طلا، از کیفیت و البته قیمت بالاتری برخوردار است.

 • Terminal Block

  این بخش شامل طیف وسیعی از بلوک ترمینال های متداول در بازار ایران است، که سعی شده با توجه به نام گذاری های عرفی بازار که معمولا بر اساس فاصله بین دو پایه ی مجاور یا pitch است، تقسیم بدی و ارائه گردند.

 • Rj45 , Rj11

  انواع کانکتور و سوکت تلفنی (RJ11) و شبکه ای (RJ45)- این طیف از سوکت ها و کانکتور ها به دو دسته کلی و عمومی تقسیم می شوند؛ یک دسته که در واقع سمت نری است و به کابل های مربوط به خودش پرس می شود و به این دسته ماژولار پلاگ (modular plug) می گویند. سمت مادگی هم عموما بخش متصل به بورد مدار چاپی است که عضو دسته ماژولار جک (modular jack) می باشد.

 • انواع سوکت
 • USB
 • کانکتورهای نظامی
 • کانکتور فرکانس بالا

  RF High Frequency Connector

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته

نماد اعتماد الکترونیکی