کانکتور سیم دار

در این بخش انواع کانکتور های سیم دار ارائه می‌گردد. در این کانکتور ها که عموما مادگی هستند، ابتدا پین به سیم پرس شده (پرس شده توسط ماشین های خودکار) و سپس درون قاب کانکتور مونتاژ می گردد. لازم به ذکر است، امکان سفارشی سازی سیم ها از نظر رنگ بندی و طول و نوع سیم در صورت سفارش های تعداد بالاممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنما...

کانکتور سیم دار

در این بخش انواع کانکتور های سیم دار ارائه می‌گردد. در این کانکتور ها که عموما مادگی هستند، ابتدا پین به سیم پرس شده (پرس شده توسط ماشین های خودکار) و سپس درون قاب کانکتور مونتاژ می گردد. لازم به ذکر است، امکان سفارشی سازی سیم ها از نظر رنگ بندی و طول و نوع سیم در صورت سفارش های تعداد بالاممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی، با واحد فروش تماس بگیرید.

بیشتر

کانکتور سیم دار 

زیرشاخه ها

 • کانکتور سیم دار ماینری

   کانکتور سیم دار ماینری

  در این قسمت انواع کانکتور های سیمدار مربوط به پاور و دیتای (داده) ماینر بصورت تست شده، ارائه شئه است. همچنین درصورت نیاز به تعداد بالا ، می توانید، نوع کابل، رنگ بندی سیم و یا طول را مشخص نمیایید ، تا در کمترین زمان ممکن مونتاژ و تحویل گردد.

 • کانکتور مینیاتوری (PH) سیم‌دار

  کانکتور مینیاتوری را بصورت سیم دار با طول 20 سانتی متر سفارش دهید.

  سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا،از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • کانکتور دزدگیری (XH) سیمدار

  کانکتور دزدگیری (XH)  2.5mm سیمدار ( طول سیم  28.5 سانتی متر)

 • مخابراتی (2510) سیم دار

  کانکتور مخابراتی را بصورت سیم دار با طول 28.5 سانتی متر سفارش دهید.

  سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • پین گرد (5264) 2.5mm سیم دار

  کانکتور پین گرد (5264) سیم دار، را می توانید طول 28.5 سانتی متر سفارش دهید. کانکتور های سیم دار پین گرد به مادگی متصل می گردند؛ در صورت نیاز به کانکتور نری به اینجا مراجعه کنید.همچنین سفارشی سازی کانکتور های سیم دار در صورت سفارش در تعداد بالا، از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها، امکان پذیر است.

 • بین راهی (SM) 2.5mmسیم دار

  کانکتور بین راهی SM سیم دار دو سمت دارد و طول سیم متصل به هر سمت 20 سانتی متر می باشد. یک سمت آن که نوع A نام دارد و در واقع همان نری است و سمت دیگر که نوعY است و بصورت مادگی عمل می‌کند.فاصله بین دو پایه (Pitch) 2.5 mm می باشد.محدود ولتاژ قابل قبول 250 ولت AC/DC است و حداکثر جریان قابل تحمل 3 آمپر . سیمی که باید برای پرس کردن سر سیم این کانکتور استفاده نمائید، AWG#22~28 است. در صورت نیاز به کانکتور بدون سیم می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین سفارشی سازی کانکتور های سیم دار (از جمله تغییر در طول سیم و رنگ بندی سیم ها) در صورت سفارش در تعداد بالا، امکان پذیر است.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  قیمت
  زاویه اتصال
  بیشترین جریان عبوری

  نماد اعتماد الکترونیکی