کانکتورهای رو بردی نود درجه یا رایت انگل Right Angle

این کانکتور ها، عموما بصورت through hole plated (THP) و یا اصلاحا DIP و بعضا بصورت SMD بر روی بورد های مدار چاپی بوسیله لحیم کاری، با زاویه 90 درجه متصل می گردند. این کانکتور ها از نظر جنسیت به صورت نر و ماده و از نظر کیفیت با دو کیفیت عادی و صنعتی (Machine Pin) تقسیم می شوند. کانکتور های صنعت...

کانکتورهای رو بردی نود درجه یا رایت انگل Right Angle

این کانکتور ها، عموما بصورت through hole plated (THP) و یا اصلاحا DIP و بعضا بصورت SMD بر روی بورد های مدار چاپی بوسیله لحیم کاری، با زاویه 90 درجه متصل می گردند. این کانکتور ها از نظر جنسیت به صورت نر و ماده و از نظر کیفیت با دو کیفیت عادی و صنعتی (Machine Pin) تقسیم می شوند. کانکتور های صنعتی از نظر کیفیت ساخت پین ها و همچنین گاهی آب کاری طلا، قوی تر و بالاتر از نوع معمولی هستند. لازم به ذکر است این کانکتور ها معمولا دو ردیفه هستند ولی نوع خاصی از آنها 3 ردیفه یا H.D. هستند که چیزی شبیه به کانکتور های VGA معروف مانیتور های کامپیوتر می باشند. برای مشاهده جزییات فنی این کانکتور ها به فایل ضمیمه ی محصول مورد نظرتان مراجعه فرمائید.

بیشتر

D-Sub روبردی نود درجه(RA) 

زیرشاخه ها

 • D-Sub نود درجه معمولی

   D-Sub روبردی نود درجه (RA) معمولی

 • D_Sub نود درجه صنعتی

  D_Sub روبردی نود درجه (RA) صنعتی

  نوع صنعتی یا ماشین پین این کانکتور در واقع با توجه به روش دقیق ساخت پین ها و بعضا آبکاری طلا، از کیفیت و البته قیمت بالاتری برخوردار است.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  قیمت
  زاویه اتصال
  بیشترین جریان عبوری
  Mounting Type

  نماد اعتماد الکترونیکی